Projecilere Özel

Güncelleme (20 December 2017): 

Değerli Hocalarım ve Sevgili Çalışma Arkadaşlarım,

 Lisansüstü proje teslim tarihi akademik takvimde de belirtildiği gibi 30 Aralık 2017 tarihidir. Öğrenciler sizlere proje teslimi yaptığı sırada sizlerin de öğrenciye ekte yer alan proje teslim formunu teslim ediyor olmanız beklenmektedir.

 Bununla birlikte sizlerden son günlerde gelen soru üzerine kayıt işlerinden alınan bilgiye istinaden lisansüstü proje notlarının son giriş tarihi 26 Ocak 2018 tarihidir. Harf notu girilmeyip öğrencilerin proje dersine sistemden I (Incomplete) notu verildiyse, o zaman notların son giriş tarihi 02 Şubat 2018 olduğunu bildirmek isteriz.

 Ekte proje öğrencileri için hazırlanan kapak formatı mevcuttur, cd içerisinde mutlaka bu kapak formatı yer almalıdır. Program İsimleri dosyasında da Programların resmi adları yer almaktadır, kapak formatında programın resmi adı ne ise o yazılmalıdır. Tez yazım kılavuzunu aynı zamanda proje yazımında da kullanabilirsiniz. Ekte yer alan kılavuzu ve kapak formatını proje danışmanları ile paylaşmanız konusunda desteğinizi rica ediyoruz.

 Son olarak tüm projelerin Blackboard sistemine yüklenmesi konusunda desteğinizi rica ediyoruz.

Birtakım formlar:

Bitirme Projesi Format Kaynakları:

Proje Formati
Kapak 

 

Bitirme projesi format gereksinimleri aşağıda dikkatinize sunulmuştur. Proje minimum 5-7 akademik mahiyette kaynağa detaylı referans vermeli ve mutlaka bir literatür taraması bölümü içermelidir. Projelerimizde birincil veri toplanması şartı bulunmamaktadır, vaka anlizleri, derinlemesine görüşmeler üzerinden tartışma sunulması, ikincil veri üzerinden örneklendirme gibi uygulamalar ile tamamlanması yeterli görülmektedir.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s